• WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2017 ROKU

    Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Dyrekcja oraz personel Naszego Przedszkola pragną życzyć rodzicom, dzieciaczkom oraz wszystkim przyjaciołom Naszego Przedszkola: Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku od codziennych trosk oraz jeszcze lepszego Nowego 2017 Roku.

  • Wizyta Świętego Mikołaja

    Święty Mikołaj w tym roku także nie zapomniał o naszych kochanych przedszkolaczkach. Jednakże tym razem wziął do pomocy Elfa :) Elf pomagał przedszkolakom znaleźć Świętego Mikołaja, który czekał już na dzieci w pobliżu choinki i wyładowywał prezenty ze swojego ogromnego worka. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi kilka piosenek, po czym każdy mógł porozmawiać z Mikołajem i odpowiedzieć na kilka pytań Mikołaja. Na końcu dzieci zatańczyły z Mikołajem taniec w kole i wszyscy zapozowali do wspólnego zdjęcia :) Fotorelacja z tego wielkiego wydarzenia znajduję się na naszej stronie facebookowej: https://www.facebook.com/pg/Przedszkole-Niepubliczne-Żyrafa-247788882083980/photos/?tab=album&album_id=55540

     

  • Andrzejki

    Andrzejki w naszym przedszkolu były pełne wróżb i czarów. Pani znalazła Księgę Czarów, w której odczytywała różne wróżby i zadania do wykonania przez dzieci. Losując kubeczek z obrazkiem zawodów dzieci sprawdzały jaki zawód w przyszłości będą wykonywać. Pociągając za kolorowe sznureczki, sprawdzały jaka będzie pierwsza litera imienia przyszłej wybranki lub wybranka. Kręcąc butelką w czarodziejskim kręgu dzieci mogły wywróżyć co ich spotka w najbliższej przyszłości: szczęście, podróż, niespodzianka, miłość, przyjaźń lub wygrana. Jednak najciekawszą wróżbą okazało się tradycyjne lanie wosku i próba zidentyfikawania woskowego tworu. Na koniec przedszkolaki wybrały sobie przepyszne babeczki, w których każdy znalazł "bajeczną" wróżbę.