• Dzień Babci i Dziadka

  W dniu dzisiejszym odbył się występ dzieci uczęszczających do Naszego Przedszkola z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wraz ze swoją panią przygotowały Jasełka, w których występowały aniołki i diabełki wybierające się na spotkanie z nowonarodzonym Dzięciątkiem. W występie znalazły się również wierszyki i piosenki o babci i dziadku. Gwoździem programu był taniec baletowy Naszych Dzieci do muzyki z "Dziadka do orzechów". Dziadkowie zachwyceni występem otrzymali od swoich pociech prezenty: laurki oraz samodzielnie wykonane ramki ze zdjęciem wnucząt.

 • Doświadczenia pt. "Tajemnicza mikrofalówka"

  Tym razem pani z grupy "Prestige" przyjechała do naszego przedszkola z mikrofalówką. Wraz z naszymi przedszkolakami sprawdzała jak działa mikrofalówka i co się dzieje z różnymi przedmiotami, które się tam znajdą.

 • Bal karnawałowy

  Tegoroczny bal karnawałowy był pełen tańców, zabaw i uśmiechu. Pojawiło się na nim aż 5 strażaków oraz królewny i księżniczki z wszystkich bajecznych królestw: Śnieżka. Bella, Elza, Kopciuszek, Aurora, a nawet Roszpunka. Przy doskonałej muzyce dzieci tańczyły w parach i pojedynczo z balonami, szarfami, serpentynami oraz na gazetach. Przedszkolaki również próbowały swojego refleksu w zabawie z krzesełkami,a także wzięły udział w zawodach skoku w workach. Po wyczerpującym balu przyszedł czas na pyszny poczęstunek.

 • Pokaz iluzji

  Do Naszego Przedszkola przyjechał dziś Iluzjonista. Pokazał nam wiele bardzo ciekawych czarów. Potrafił sprawić, że znikały różne przedmioty i pojawiały się w zupełnie innym miejscu, kolorował kolorowanki za pomocą różdźki, wyciągnął z torebki papierowej słomkę, która miała 2 metry i rozmnożył w ręce naszej Pani piłeczki. Pan Iluzjonista do pomocy przy czarach potrzebował pomocników- naszych przedszkolaków. Wszystkim ten pokaz baaaardzo się podobał :)