• Wizyta w pobliskiej piekarni

    Przedszkolaki zostały zaproszone przez właścieli pobliskiej piekarni w odwiedziny. Dzieciaki dowiedziały się tam, jak wygląda piekarz oraz jego praca. Dzięki życzliwości właścicieli dzieciaczki zobaczyły jak wygląda piekarnia w środku, jak wyglądają pomieszczenia oraz co się w nich znajduje. Atrakcją dla dzieciaków było liczenie worków z mąką, konkurs na odgadywanie ziarenek po smaku, rozpoznawanie smaku oraz rodzajów chlebków i bułeczek. Po tej wizycie wiele dzieci postanowiło, że w przyszłości zostanie piekarzami.

  • Dzień Mamy i Taty

    W naszym przedszkolu dziś odbyła się wielka uroczystość, a mianowicie obchodziliśmy dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki długo przygotowywały się do występu dla swoich ukochanych rodziców. Przygotowały przedstawienie dla rodziców pt."Dzień Mamy i Taty na łące", któy przeplatany był tańcami baletowymi. Po przedstawieniu dzieci zatańczyły kilka tańców, których nauczyły się na rytmice, a na koniec wszyscy zagrali swoim rodzicom "Sto lat" na dzwonkach chromatycznych. Na końcu wręczono rodzicom piękne prezenty przygotowane specjalnie na tą okazję: dla mamy laurka oraz torba na zakupy wyklejona przez dzieci, a dla taty oczywiście również laurka i filiżanka pomalowana farbami przez dziecko. Ach,... co to był za dzień :D

     

  • Nowa strona WWW

    Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa odsłona to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu.