• Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

    Na przedświątecznych zajęciach kulinarnych nasze przedszkolaki upiekły pyszne kruche ciasteczka do powieszenia na choinkę, a dzień później dekorowały je według własnego pomysłu różnokolorowymi polewami, lukrami oraz posypkami. Poza tym dzieciaczki nauczyły się kolęd zarówno w języku polskim, jak i angielskim, dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących Świąt Bożego Narodzenia oraz wykonały przepiękne drewniane aniołki na zajęciach z rękodzieła, które każdy przedszkolak wziął sobie na pamiątkę do domu. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!!!

  • Koncert kolęd "Człowieka Orkiestry"

    Do naszego przedszkola przyjechał już po raz drugi niezwykły gość: pan Wiesław Pyzalski zwany również "Człowiekiem Orkiestrą", gdyż potrafi on grać na wielu instrumentach jednocześnie. Ty razem pan Wiesław przygotował dla nas (z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia) koncert kolęd. Mogliśmy wraz z panem Wiesławem zaśpiewać znane i lubiane przez nas kolędy, a nawet zagrać wraz z Człowiekiem Orkiestrą na kilku instrumentach w akompaniamencie do kolęd. Dziękujemy panu Wiesławowi, dzięki któremu poczuliśmy w pełni magię Świąt...

  • Święty Mikołaj w "Żyrafie"

    Święty Mikołaj również w tym roku nie zapomniał o naszych kochanych przedszkolakach. Pomimo braku śniegu dotarł do naszego przedszkola wraz z swoim pomocnikiem- Elfem i przyniósł prezent dla wszyskich dzieci- tych młodszych oraz tych starszych. Na koniec zatańczył z przedszkolakami, zapozował do zdjęć, a dzieciaczki obiecały Świętemu Mikołajowi, że będą cały rok grzeczne.