• Zimowe zabawy na świeżym powietrzu

    My się zimy nie boimy, na podwórko wnet pędzimy :D Przedszkolaczki z Żyrafy uwielbiają zimę dlatego tegorocznej zimy wiele razy miały okazję bawić się w śniegu na przedszkolnym placu zabaw, budowały bałwana oraz igloo, a nawet wybrały się na pobliską górkę, by zjeżdżać na sankach, listeczkach, oraz innych śnieżnych pojazdach... uśmiechu i radości tej zimy było wiele :D

  • Dzień Babci i Dziadka w grupie "Maluszków"

    Najmłodsze nasze przedszkolaczki również przygotowały dla swoich babć i dziadków przedstawienie, by uczcić ich wyjątkowe święto. Dzieciaczki przedstawiły wierszyki i piosenki z życzeniami dla swoich kochanych dziadków oraz tańce zachęcające do wspólnej zabawy ("Babciu, droga Babciu"). Maluszki na koniec występu otrzymały ogromne brawa, po czym wręczyły babciom i dziadkom piękne prezenty- kalendarze z ich zdjęciem oraz breloczki do kluczy.

  • Dzień Babci i Dziadka "Starszaków"

    Przedszkolaki z grupy "Starszaków" przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadków przedstawienie pt. "Czary babci i dziadka", wzbogacone w wierszyki i piosenki w języku polskim i angielskim o babci i dziadku. Dzieciaczki zatańczyły również kilka tańców, m.in. taniec baletowy z prezentami. Po przestawieniu wnuczkowie rozdali swoim dziadkom piękne prezenty: kalendarze ze zdjęciem wnuczka oraz bruloczek do kluczy z zawieszką wykonaną przez wnuka oraz zdjęciem.