STOP COVID ProteGo Safe

Zachęcamy do pobrani oraz zainstalowania aplikacji STOP COVID ProteGO Safe. Aplikacja ta, obok noszenia maseczki, zachowania dystansu i dbania o higienę to kolejny element ochrony przed koronawirusem. Aplikacja oraz więcej informacji dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe

RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) informujemy, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Żłobek „Żyrafka” w Mesznej z siedzibą 43-360 Meszna, ul. Szczyrkowska 209, reprezentowane przez dyrektora Żłobka – Agnieszkę Ryś.

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu realizacji ciążących na administratorze obowiązków prawnych związanych z działalnością dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, a w zakresie w jakim podanie danych osobowych jest dobrowolne (np. upublicznianie wizerunku) – na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.

Nowa strona WWW

Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa odsłona to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu.